Напівпальто жіноче San Crony Сіре з полював
6 950 ₴
4 865 ₴
- В наявності
- Код: SCW-HW669-CS/967
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Темно-сіре пальто жіноче SAN CRONY SCW-HW669-CS/967 з натуральним хутром чорнобурки-це класична елегантність і практична сучасність.
Жіноче зимове пальто з збільшеними розмірами -втілення розквітаючої краси для Вас!
Верхній матеріал: Щільний і легкий, зносостійкий, забезпечує максимальну теплозахист, не обтяжуючи виріб .
Основна застібка на блискавці з внутрішньої вітрозахисною планкою .
В рукавах ,для збереження тепла,трикотажні манжети. Незнімний теплий регульований капюшон надійно захистить від холоду.
По боках внизу, по центру блискавка. 4 зовнішніх,два на блискавці,два на кнопках і одна внутрішня кишеня на липучці, дозволяють тримати необхідні речі під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Країна виробник | Китай |
| Вид пальто | Напівпальто |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Обхват стегон | 66 см |
| Обхват грудей | 60 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Розмір | |
| Розміри | 48,50,52,54,56,58,60,62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 865 ₴

