Напівпальто жіноче San Crony Смарагдове з полював збільшені розміри
6 999 ₴
4 899,30 ₴
- В наявності
- Код: SCW-HW669-CS/475
Чудове жіноче пальто SAN CRONY SCW-HW669-CS/475 з натуральним хутром чорнобурки-це класична елегантність і практична сучасність.
Жіноче зимове пальто з збільшеними розмірами -втілення розквітаючої краси для Вас!
Верхній матеріал: Щільний і легкий, зносостійкий, забезпечує максимальну теплозахист, не обтяжуючи виріб .
Основна застібка на блискавці з внутрішньої вітрозахисною планкою .
В рукавах ,для збереження тепла,трикотажні манжети.
Незнімний теплий регульований капюшон з натуральним хутром чорнобурки надійно захистить від холоду.
4 передніх кишені,два на блискавці ,два на кнопках і один внутрішній на блискавці дозволяють захопити з собою необхідні дрібниці.
По боках внизу, по центру блискавка.
Заміри розмір 48:
Довжина від горловини до низу виробу 100(см) ;
Довжина рукава 64;ПОГ60,ПОТ60;ПОБ66
Матеріал: верх -100% бавовна; підкладка - 100% поліестер; утеплювач -100% поліестер
Хутро Чорнобурка
Розміри 48 50 52 54 56 58 60 62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Країна виробник | Китай |
| Вид пальто | Напівпальто |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Обхват стегон | 66 см |
| Обхват грудей | 60 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Ширина виробу | 60 см |
| Розмір | |
| Розміри | 48,50,52,54,56,58,60,62 |
- Ціна: 4 899,30 ₴

