Куртка жіноча SAN CRONY 130 — 318 чорна
Розміри 50 52 54 56
Ця стильна зимова куртка від SAN CRONY виготовлена в класичному чорному кольорі та ідеально підходить для холодної пори року. Подовжений крій забезпечує додатковий захист від вітру та холоду. Як утеплювач використовується нанопух, який забезпечує чудову теплоізоляцію, легкість і комфорт. Зовнішня тканина водовідштовхувальна та вітронепроникна, що дає змогу використовувати куртку в різних погодних умовах. Додаткові зручності містять капюшон і функціональні кишені.
Наповнювач 100% поліестер нанопух
Матеріал:
верх — 100% поліестер; підкладка — 100% поліестер; утеплювач — 100% поліестер
Щільність — 434 гр.
Довжина — 78 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обхват стегон | 56 см |
| Обхват грудей | 51 см |
| Обхват талії | 52 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 51 см |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Фасон пуховика | Куртка |
| Стиль | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 40,42,44,46,48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 759 ₴

