Інформація про товар
- Цвет: чорний
- Застібка: блискавка
- Відділення/кишені (внутрішні): одне відділення, одна кишеня
- Декор: принт-лого
- Розмір: 29х46х17 см
- Дві незнімні регульовані ручки заввишки 30 см
- Одна незнімна нерегульована ручка заввишки 6 см
- Відділення/кишені (зовнішні): три кишені
- Технології: UA Storm
- Бренд: under armour
- Стать: чоловікам, жінкам
Склад
- Склад: 100% поліестер
Опис
- Міцний, легкий і водонепроникний рюкзак. Технологія UA Storm зберігає ваші речі сухими. Відділ для ноутбука з панеллю для організації — вміщує MacBook Pro® до 15 дюймів. Дві бічні кишені для пляшок із водою. Міцна нижня панель із поліуретановим покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 26 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Нижний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴





